Additional information
| Weight | 0.630 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Embroidery |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | None |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Japan Style |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | Synthetic Fibre |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Winter 2024 |
| Percentage of Material | 81%-90% |
| Gender | Women |
| Yarn Thickness | Regular yarn |











Reviews
There are no reviews yet.