Additional information
| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | TDVICTORY |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | Knit |
| Decoration | Embroidery |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Long Sleeves |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | knitted |
| Pattern | SLIM |
| Festival | Christmas |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Percentage of Material | 91%-95% |
| Gender | Women |
| Model Number | women cothing |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78-96", "inch":"30.71-37.80"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.