Additional information
| Weight | 0.600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 4 cm |
| Brand Name | HIZILENT |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | None, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Geometric |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Gender | Women |









Reviews
There are no reviews yet.