Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 5 cm |
| Brand Name | UBOWEN |
| Elasticity | High Strecth |
| Fabric Type | Nylon Cotton |
| Material | Elastane, Polyamide |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Style | Casual, Sexy |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Decoration | NONE |
| Gender | Women |
| Item Type | tops |
| Fabric commonly known | Nylon |
| Collar type | Hanging neck |
| Applicable gender | Female |
| Length/sleeve length | Common style/sleeveless |
| Thickness | Thin |
| Square gram weight | Below 180g/m² |
| Details of clothing style | One Piece |
| With/without velvet | Not fleece-lined |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"58-80", "inch":"22.83-31.50"}, "size":"One Size", "vid":-1}]} |











Reviews
There are no reviews yet.