Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 20 cm |
| Brand Name | Hirsionsan |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Collar | Slash Neck |
| Closure Type | None |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All Season |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Beach |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Spring 2024 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Gender | Women |
| Model Number | HR26022 |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| property 1 | Knitted Sweater Women Tricot Pullover |
| property 2 | winter Women Sweaters Pullovers Casual |
| property 3 | Long Sleeve autumn winter Sweater Tops sueter mujer |
| property 4 | jumper pull femme |
| property 5 | elegant sweaters |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.