Additional information
| Weight | 0.350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | INPETAL |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Style | High Street |
| Material | Rayon, POLYESTER, Elastane |
| High-concerned chemical | None |
| whether full opening | Yes |
| Decoration | Pockets |
| Elasticity | Slight Strech |
| Thickness | STANDARD |
| Closure Type | Open Stitch |
| Season | Autumn/Winter |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Solid |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Age | Middle Age |
| CN | Guangdong |
| Material Composition | Rayon |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.