Additional information
| Weight | 0.846 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Zipper |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | wool |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Office Lady |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | Zippers |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | Wool, POLYESTER |
| Gender | Women |
| Collar | Turtleneck |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Spring 2026 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.