Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 1 cm |
| Brand Name | EWSFV |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | polyester fiber |
| Pattern Type | Letter |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |






Reviews
There are no reviews yet.