Additional information
| Weight | 0.600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | VWBQNZ |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | Nylon, POLYESTER, COTTON |
| Decoration | NONE |
| Collar | Turtleneck |
| Closure Type | None, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | Polyester cotton |
| Pattern | A-straight |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Gender | Women |
| Model Number | VWBQNZ |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| SIZE | S-3XL |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.