Additional information
| Weight | 0.333 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand Name | hirigin |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | raglan sleeve |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Streetwear |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | women cardigans |
| Collar | O-Neck |
| Pattern | SLIM |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Percentage of Material | 30% below |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.