Additional information
| Weight | 0.413 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Brand Name | Jielur |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Decoration | NONE |
| Collar | V-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 35-45 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Gender | Women |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"60-90", "inch":"23.62-35.43"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.