Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 1 cm |
| Brand Name | FZZSHPWL |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Acrylic fiber |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Y2k |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Pattern | SLIM |
| Release Date | Winter 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |









Reviews
There are no reviews yet.