Additional information
| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | Rayon, Nylon |
| Decoration | Lace-Up |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Gender | Women |











Reviews
There are no reviews yet.