Additional information
| Weight | 0.550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 20 cm |
| Brand Name | SELAITAILYE |
| Closure Type | Single Breasted, Single Breasted |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Letter |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Sweet |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | Button |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | F711 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"50", "inch":"19.69"}, "size":"S", "vid":-30}, {"length":{"cm":"51", "inch":"20.08"}, "size":"M", "vid":-31}, {"length":{"cm":"52", "inch":"20.47"}, "size":"L", "vid":-32}, {"length":{"cm":"53", "inch":"20.87"}, "size":"XL", "vid":-33}, {"length":{"cm":"54", "inch":"21.26"}, "size":"XXL", "vid":-34}]} |










Reviews
There are no reviews yet.