Additional information
| Weight | 0.470 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | KOSAHIKI |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | Acetate, POLYESTER |
| Decoration | Embroidery |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | None, Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | Acrylic |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Percentage of Material | 30% below |
| Gender | Women |
| Model Number | 11M675 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| woman sweaters | femme chandails |
| ropa de mujer | cardigan mujer |
| sueter mujer | winter clothes women |
| roupas femininas | femme chandails |
| harajuku | grunge |
| y2k aesthetic | fairy |
| streetwear | pull femme |











Reviews
There are no reviews yet.