Additional information
| Weight | 0.240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 31 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Single Breasted |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Cotton |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Sweet |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | Extreme Short |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Gender | Women |
| Model Number | ZX2952 |
| Collar | V-Neck |
| Pattern | SLIM |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76-84", "inch":"29.92-33.07"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.