Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 5 cm |
| Brand Name | ZZSYKD |
| Decoration | Embroidery |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Pant Style | regular |
| Pattern Type | Letter |
| Fit Type | regular |
| Style | Vintage |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Senior |
| Waist Type | low |
| Gender | Women |
| Item Type | shorts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Drawstring |
| Model Number | vintage Y2K Shorts summer women 2024 punk |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.