Additional information
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | None |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Flying sleeve |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Moto & Biker |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | Extreme Short |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Spring 2024 |
| Percentage of Material | 81%-90% |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.