Additional information
| Weight | 0.140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand Name | TOKITIND |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | lace |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | Acetate, POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | cardigan women |
| Collar | V-Neck |
| Festival | Halloween |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Spring 2026 |
| Percentage of Material | 51%-70% |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| sweater women | Cardigan Women |
| women cardigan | Female Cardigans |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.