Additional information
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 1 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Zipper |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Puff Sleeve |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Geometric |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Fashionable |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Senior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Decoration | Kangaroo pocket |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | cardigan |
| Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.