Additional information
| Weight | 0.204 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual, Sexy Style, European Style, Y2K Style, Slim Fit |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Asymmetrical |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2025 |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Asymmetric |
| Occasion | Night Out, Daily Wear, Dating, Party, Nightclub, Casual |
| Fit Type | Slim, Slim Fit, Crop Top, Bodycon |
| Product Name | One Shoulder Asymmetrical Ruched Slim Fit Long Sleeve Top with Metal Buckle |
| Features | One-shoulder Design, Ruched Waist Slimming, Metal Buckle Decor, Skin-friendly & Comfortable |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |











Reviews
There are no reviews yet.