Additional information
| Weight | 0.181 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, Elastane, Viscose |
| Decoration | Quilted |
| Collar | Mock Neck |
| Closure Type | Pullover, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.