Additional information
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Single Breasted |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Office Lady |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | Viscose |
| Gender | Women |
| Model Number | GD153 |
| Collar | V-Neck |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"70-96", "inch":"27.56-37.80"}, "size":"One Size", "vid":-1}]} |











Reviews
There are no reviews yet.