Additional information
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 13 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Hollow Out |
| Collar | round neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | fashion |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Dot |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Sleeve Length(cm) | Long Sleeves |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Spring 2026 |
| Gender | Women |
| Model Number | ND245 |
| Choice | yes |









Reviews
There are no reviews yet.