Additional information
| Weight | 0.205 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 7 cm |
| Brand Name | zjaiss |
| Closure Type | Single Breasted, Single Breasted |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | wool |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Office Lady |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | Button |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | Wool, COTTON |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76-102", "inch":"29.92-40.16"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.