Additional information
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 25 × 4 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fabric Type | synthetic fiber |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Polka Dot |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Style | Trend |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Decoration | Backless |
| Model Number | T6120990K |
| Gender | Women |
| Occasion | Party |
| Tops Type | CAMIS |
| Release Date | Summer 2026 |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"75-85", "inch":"29.53-33.46"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"79-89", "inch":"31.10-35.04"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"83-93", "inch":"32.68-36.61"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"87-97", "inch":"34.25-38.19"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.