Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Single Breasted |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | MIAN |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Korean |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Senior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Season | Spring & Autumn |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | Button |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"95", "inch":"37.40"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"105", "inch":"41.34"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |











Reviews
There are no reviews yet.