Additional information
| Weight | 1.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | mauroicardi |
| Closure Type | Zipper |
| Material | Faux Leather |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | Sashes, Pockets, Epaulet, Zippers |
| Style | High Street |
| Origin | Mainland China |
| Season | All Season |
| Age | Junior |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | N21C01521 |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Outerwear Type | Leather & Suede |
| Release Date | Winter 2024 |
| Clothing Length | X-Long |
| Gender | Women |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Detachable Part | NONE |
| Collar | Turn-Down Collar |
| KG | S= 1.182 kg XL=1.254 kg |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"37", "inch":"14.57"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"38", "inch":"14.96"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"39", "inch":"15.35"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"40", "inch":"15.75"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"41", "inch":"16.14"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"42", "inch":"16.54"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |






Reviews
There are no reviews yet.