Additional information
| Weight | 0.131 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | None |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Material |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | High Street |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | A025 |
| Release Date | Summer 2024 |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"70-100", "inch":"27.56-39.37"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.