Additional information
| Weight | 0.157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | sexy, Sexy, Casual, Vacation, Fashion |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Hollow Out |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2026 |
| Weight | 161g—180g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Occasion | Night Out, Vacation, Beach, Casual Outing, Date, Daily |
| Fit Type | regular |
| Product Type | T Shirt, Backless Top, Casual Top |
| Top Style | V Neck Crisscross Backless Flare Sleeve Twist Hem T Shirt |
| Back Design | Crisscross Backless |
| Features | Breathable, Stretchy, Comfortable, Sexy, Versatile |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |











Reviews
There are no reviews yet.