Additional information
| Weight | 0.170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 5 cm |
| Brand Name | MAXAKG |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Lace |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 101g—120g |
| Festival | Halloween |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Music Festival |
| Model Number | 2801 |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"70", "inch":"27.56"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"74", "inch":"29.13"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.