Additional information
| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Brand Name | Sanrio |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Lace |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | 100% Polyester |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Fairy tale |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 201g—220g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Sports |
| Model Number | t-shirt |
| Fit Type | regular |
| gender | lady |
| style | leisure |
| element | fashion |
| T-shirt tops | long sleeves |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"106", "inch":"41.73"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |








Reviews
There are no reviews yet.