Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Brand Name | ZHUOLIN |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Sweet |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Winter 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Model Number | 25-12241Y |
| Fit Type | Slim |











Reviews
There are no reviews yet.