Additional information
| Weight | 0.230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Winter 2025 |
| Weight | 221g—240g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Collar | O-Neck |
| Model Number | O8492 |
| Fit Type | Slim |
| gender | woman/women/female/mujer/lady |
| season | spring/summer/autumn/fall |
| style | fashion/korean/casual/simple |
| size | S/M/L/XL |
| color | black/gray blue/deep blue/pink |
| clothes type | long sleeve T-shirts/yoga t-shirts/fitness shirts/pullovers Tees |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"65", "inch":"25.59"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"69", "inch":"27.17"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"73", "inch":"28.74"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"77", "inch":"30.31"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |











Reviews
There are no reviews yet.