Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand Name | Seeslim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Hotsweet |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | PATCHWORK |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | JERSEY |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 181g—200g |
| Festival | Halloween |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Slash Neck |
| Occasion | Music Festival |
| Model Number | XS083 |
| Fit Type | Regular Fit |











Reviews
There are no reviews yet.