Additional information
| Weight | 0.230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 4 cm |
| Brand Name | VOGREAPER |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2024 |
| Weight | 161g—180g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Beach |
| Model Number | women t shirts |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"M", "inch":"M"}, "size":"M", "vid":-36}, {"length":{"cm":"L", "inch":"L"}, "size":"L", "vid":-37}, {"length":{"cm":"XL", "inch":"XL"}, "size":"XL", "vid":-38}, {"length":{"cm":"XXL", "inch":"XXL"}, "size":"XXL", "vid":-39}, {"length":{"cm":"3XL", "inch":"3XL"}, "size":"XXXL", "vid":-40}, {"length":{"cm":"4XL", "inch":"4XL"}, "size":"4XL", "vid":-41}, {"length":{"cm":"5XL", "inch":"5XL"}, "size":"5XL", "vid":-47}]} |











Reviews
There are no reviews yet.