Additional information
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Brand Name | ZHUOLIN |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Style | Sweet |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Bow |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Plant&Flowers |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | ARt |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 241g—260g |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Sailor Collar |
| Occasion | Music Festival |
| Model Number | 257186L |
| Fit Type | Regular Fit |











Reviews
There are no reviews yet.