Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 12 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Asymmetrical |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | A-alpha-C (2-Amino-9H-pyrido[2, 3-b]indole) |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 121g—140g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Skew Collar |
| Occasion | Party |
| Model Number | S M L XL |
| Fit Type | Loose |
| Solid Color T-Shirt | Sexy Slim Fit Tee |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.