Additional information
| Weight | 0.180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Pattern Them | ARt |
| Dropshipping | offer |
| Wholesale | offer |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | Genayooa |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Model Number | B097 |
| Clothing Length | regular |
| Style | Y2k |
| Fit | True to Size |
| Material | COTTON, POLYESTER, Elastane |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | Button |
| Weight | 201g—220g |
| Elasticity | Slight Strech |
| Tops Type | TEES |
| Season | Autumn/Winter |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Gender | Women |
| Festival | Carnivals |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | tops |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Occasion | Music Festival |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Age | Junior |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.