Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Lace |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Night Out |
| Fit Type | regular |











Reviews
There are no reviews yet.