Additional information
| Weight | 0.160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Brand Name | RZIV |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Wool, Elastane, Lyocell |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Winter 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Model Number | 18806654 |
| Fit Type | Loose |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.