Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 10 cm |
| Brand Name | Genayooa |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Y2k |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Tie Dye |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Tie Dye |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | ARt |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 121g—140g |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Asymmetric |
| Occasion | Music Festival |
| Model Number | B037 |
| Fit Type | Slim |
| Dropshipping | offer |
| Wholesale | offer |











Reviews
There are no reviews yet.