Additional information
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | hfwomenfz |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | High Street |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | X-Long |
| Decoration | Lace |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 301g—320g |
| Festival | Christmas |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Birthday outfit |
| Model Number | Fashion Short Sleeve Top For Women |
| Fit Type | regular |
| support | whdesale&dropshipping |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.