Additional information
| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | KAMEHARA |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | basics |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Viscose |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 381g—400g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Home |
| Model Number | 64A1143 |
| Fit Type | regular |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"XXXS", "vid":200006272}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"XXS", "vid":4181}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"XXXL", "vid":4183}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"One Size", "vid":200003528}, {"length":{"cm":"0", "inch":"0.00"}, "size":"9XL", "vid":-1}]} |











Reviews
There are no reviews yet.