Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | TDFunlive |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | JERSEY |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Acetate, Acrylic |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 121g—140g |
| Festival | Christmas |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Turtleneck |
| Occasion | Night Out |
| Model Number | TS057 |
| Fit Type | Regular Fit |
| skims | long t-shirt |
| Turtleneck | Top |
| Women’s long sleeve top | See-through |
| see thorough | long sleeve tees |
| long dresses with sleeves | Transparent turtleneck |
| Women’s turtleneck | mesh top |
| loro piana | polo |
| Women’s turtleneck thin | women's top |
| skin transparent | sheer top |
| longsleeve | translucent longsleeve |
| Line dance clothing women | Lace top |
| skims top | turtleneck top |
| Mesh jacket | brown longsleeve |
| Transparent top | see through top |
| T-shirt | cotton long sleeve |
| shirts and blouses | See-through t-shirt |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.