Description
















































| Weight | 0.450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand Name | TTQV |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | V-Neck |
| Decoration | Ruffles |
| Style | Sexy |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Winter 2025 |
| Profile Type | H |
| Model Number | Women Dress LYQ17343W |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
П***а –
very beautiful dress ❤️ looks the same as in the photo
high-quality material
Special thanks to the seller 🙏 helped with the size
The village is very beautiful 🥰
I recommend
М***а –
The dress is the same as in the photo. The fabric is great, but I’ll be hemming it around the chest area. Very bloody)
for measurements 93-68-95
M fits snugly around the chest and waist area. I can’t eat much more. 😁
Thank you to the seller for the quality and fast shipping. ❤️
А***а –
Excellent! Beautiful! Size S fits like XS. Perfect!
Г***я –
very beautiful