Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Classic Style |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Season | Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Appliques |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Geometric |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 50g—80g |
| Festival | Halloween |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Beach |
| Model Number | Woman clothes |
| Fit Type | regular |
| Woman clothes | woman clothes |
| Woman clothes 1 | y2k clothes |
| Woman clothes 2 | T-shirts |
| Woman clothes 3 | woman clothing |
| y2k | Clothing |
| y2k 1 | T-shirt |
| y2k 2 | Woman clothings |
| y2k 3 | gothic clothes |
| T-shirt | clothes for woman |
| T-shirt 1 | Women's t-shirt |
| T-shirt 2 | Woman T-shirts |
| T-shirt 3 | women' s clothes |
| tops | Women's clothing |
| tops 1 | Women's clothings |
| tops 2 | Top women |
| tops 3 | Y2k clothes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"128", "inch":"50.39"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |






AliExpress Shopper –
I bought 2 shirts, they are fabulous, the design and colors are just like in the photos. Simple and practical summer polyester fabric, the size is the largest one and it’s perfect!!
AliExpress Shopper –
Very cheap synthetic material, doesn’t look nothing like in advert
AliExpress Shopper –
What looks beautiful in the picture is not at all like that in reality. The purchase did not meet my expectations. Unfortunately.
AliExpress Shopper –
Horrible! I didn’t buy it. Terrible.
AliExpress Shopper –
Horrible. Don’t buy.
AliExpress Shopper –
Horrible. Don’t buy.
AliExpress Shopper –
Bad quality, the size is long but tight…i waste my money. the image in the photo is totally different from the real product…terrible