Additional information
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 7 cm |
| Brand Name | Gmarty |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Geometric |
| Choice | yes |
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 7 cm |
| Brand Name | Gmarty |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Geometric |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.