Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 39 × 1 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Material | ice silk |
| Choice | yes |
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 39 × 1 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Material | ice silk |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.