Additional information
| Weight | 0.271 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Department Name | Men |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fit | True to Size |
| Choice | yes |
| Weight | 0.271 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Department Name | Men |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fit | True to Size |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.